"sisekaemus" kaardid


"Sisekaemus" kaardid on mõeldud psühholoogidele, terapeutidele, nõustajatele, koolitajatele, coachidele jt inimestega töötavatele professionaalidele!

"SISEKAEMUS süsteemi- ja situatsioonikaardid"

Nii nagu looduses, nii ka süsteemis mõjutavad omavahelisi suhteid erinevad isiksused, kogemused, soovid, vajadused jne. Maastikupiltide juurde kuuluvad erinevad loomasiluetid, mida saab süsteemitöös täiendavalt kasutada, tähistades omavahelisi suhteid ja paiknevust „süsteemimaastikul“. Ühte looma on kujutatud ühe kaardi mõlemal küljel (peegelpildis), mis võimaldab omavahelisi suhteid paremini iseloomustada.

Pakis: 50 erinevat maastiku/atmosfääri ja 54 looma kaarti ning mõned harjutused."SISEKAEMUS tunde- ja situatsioonikaardid" 

töötamaks naistega

Kaartide läbivaks teemaks on naine ja loodus, mille kaudu antakse edasi erinevaid tundeid ning situatsioone. Piltidel kujutatud naisel ei ole nägu välja joonistatud. See on lisainformatsiooni allikaks, kuna kasutajal on võimalik vastavalt isiklikele assotsiatsioonidele näoilmet ette kujutada ja kirjeldada.

Pakis: 54 erinevat kaarti ja mõned harjutused.

"SISEKAEMUS tunde- ja situatsioonikaardid" töötamaks meestega
Kaartidel kajastatud situatsioonid aitavad mehel samm-sammult süveneda oma sisemaailma ja ohutult meenutada minevikus aset leidnud sündmuseid, nendega kaasnenud tundeid ja mõtteid. Kaartide abil on võimalik rääkida oma eluväärtustest ja läbi mängida ka võimalikke tuleviku olukordi. Neid on hea kasutada abivahendina erinevatesse rollidesse sisseelamisel, kaardistades seeläbi probleemseid suhteid teiste inimestega.

Pakis: 54 erinevat kaarti ja mõned harjutused.


Kaarte saab omavahel edukalt kombineerida!

TELLIMINE JA INFO: marika@sotsiaaldisain.ee


 
            
contemplationcards