"sisekaemus" kaardid

"Sisekaemus" kaardid on mõeldud psühholoogidele, terapeutidele, nõustajatele, koolitajatele, coachidele jt inimestega töötavatele professionaalidele!

"SISEKAEMUS teekonna- ja süsteemikaardid" 
Sinu teekonnast kujuneb Sinu lugu! 


Igaühe elutee on kordumatu ja unikaalne. Elu on katsumusterohke, tihtipeale seisame silmitsi takistuste ja väljakutsetega. Need on hetked elus, kus võime mõelda, kas edasiminek valitud teel on vajalik ja võimalik või tuleb hoopiski valida uus rada. Pikemalt seisma jääda ei ole võimalik, sest inimene on loodud pidevalt rändama ja kasvama. Elurännakul kogeme imesid ja õnnestumisi, mis annavad jõudu liikumaks aina edasi. Nii katsumused kui ka rõõmuhetked jätavad meie elusse jälje.

Eluteekonnal kogeme erinevaid tundeid, mis meid saadavad ja millele püüame seletust leida. Rännakutel kanname kaasas väärtuseid ja uskumusi, mis juhivad meie igapäevaseid otsuseid ning valikuid, kujundavad käitumist ja määravad meie kulgemist. Kuhu iganes me ka ei lähe ja milliseid tegevusi ette ei võtaks – me juhindume alati oma väärtustest ja tõekspidamistest. 

Me kõik mäletame enda jaoks olulisi eluetappe ja protsesse ning meis peitub eluhetki, mille oleme kas unustanud või teadlikult enda sisse peitnud. „Sisekaemus teekonna- ja süsteemikaardid“ aitavad kaasa inimese elu erinevate etappide ning protsesside mõistmisele. Kaartide abil on võimalik analüüsida minevikku, olevikku ja visualiseerida tulevikku – vaadelda oma lapsepõlve, haridusteed, karjääri, muutusi oma elus, suhete teekonda, tulevikuplaane jne – kõike seda, mis on seotud eluga. See on Sinu lugu ja vaid Sina saad selle läbi elada! See on Sinu teekond ja vaid Sina saad selle ette võtta!


Pakis: suur maastikukaart (42*42 cm); väikesed maastikukaardid (7*7 cm); 10 puunukku; 80 tunde sõnakaarti; 100 väärtuste sõnakaarti ja mõned harjutused. 


"SISEKAEMUS süsteemi- ja situatsioonikaardid"

Nii nagu looduses, nii ka süsteemis mõjutavad omavahelisi suhteid erinevad isiksused, kogemused, soovid, vajadused jne. Maastikupiltide juurde kuuluvad erinevad loomasiluetid, mida saab süsteemitöös täiendavalt kasutada, tähistades omavahelisi suhteid ja paiknevust „süsteemimaastikul“. Ühte looma on kujutatud ühe kaardi mõlemal küljel (peegelpildis), mis võimaldab omavahelisi suhteid pareminiiseloomustada.

Pakis: 50 erinevat maastiku/atmosfääri ja 54 loomakaarti ning mõned harjutused. Täiendatud versioon: 55 maastiku/atmosfääri ja 64 loomakaarti!
Karp on inglisekeelne!

                       "SISEKAEMUS tunde-  ja situatsioonikaardid"                                                                                  töötamaks naistega

Kaartide läbivaks teemaks on naine ja loodus, mille kaudu antakse edasi erinevaid tundeid ning situatsioone. Piltidel kujutatud naisel ei ole nägu välja joonistatud. See on lisainformatsiooni allikaks, kuna kasutajal on võimalik vastavalt isiklikele assotsiatsioonidele näoilmet ette kujutada ja kirjeldada.

Pakis: 54 erinevat kaarti ja mõned harjutused. Karp on inglisekeelne!


                                                              "SISEKAEMUS tunde- ja situatsioonikaardid"                                                                  töötamaks meestega
Kaartidel kajastatud situatsioonid aitavad mehel samm-sammult süveneda oma sisemaailma ja ohutult meenutada minevikus aset leidnud sündmuseid, nendega kaasnenud tundeid ning mõtteid. Kaartide abil on võimalik rääkida oma eluväärtustest ja läbi mängida ka võimalikke tuleviku olukordi. Neid on hea kasutada abivahendina erinevatesse rollidesse sisseelamisel, kaardistades seeläbi probleemseid suhteid teiste inimestega.

Pakis: 54 erinevat kaarti ja mõned harjutused. Karp on inglisekeelne!


Metafoorkaarte saab kasutada iga teema juures!!!

VIIN LÄBI METAFOORKAARTIDE KASUTAMISE TÖÖTUBASID!

TELLIMINE JA INFO: marika@sotsiaaldisain.ee
 
  contemplationcards