"sisekaemus" kaardid
"Sisekaemus" kaardid on mõeldud psühholoogidele, terapeutidele, nõustajatele, koolitajatele, coachidele jt inimestega töötavatele professionaalidele!

"Sisekaemus" kaartide sarjas on tunde-, situatsiooni- ja süsteemikaardid. Kaardid on kolmes keeles (eesti, vene ja inglise)

"SISEKAEMUS" süsteemi- ja situatsioonikaardid

Kaartidel kujutatud maastikumotiivid aitavad mõista olukorda, mis ühes süsteemis või indiviidi elus toimub. Kaartide kaudu on lihtsam oma meeskonda, organisatsiooni või perekonda ja selles toimuvat kirjeldada. Nii nagu looduses, nii ka perekonnas, organisatsioonis ja meeskonnas on oma suhete hierarhia, mida mõjutavad erinevad isiksused, kogemused, soovid jne. Maastikupiltide juurde kuuluvad erinevad loomasiluetid, mida saab süsteemitöös täiendavalt kasutada, tähistades omavahelisi suhteid ja paiknevust „süsteemimaastikul“.

Kaarte saab kasutada töös laste, noorte ja täiskasvanutega - nii individuaalses kui ka grupitöös.

Pakis on 50 maastikukaarti, 54 loomasiluetti ja mõned harjutused.

Autor ja kunstnik: Marika Saard

Tunde- ja situatsioonikaartide läbivaks teemaks on naine ja mees ning loodus, mille kaudu antakse edasi erinevaid tundeid ja situatsioone.

"SISEKAEMUS" tunde- ja situatsioonikaardid (töötamaks naistega)

Piltidel kujutatud naisel ei ole nägu välja joonistatud. See on lisainformatsiooni allikaks, kuna kasutajal on võimalik vastavalt isiklikele assotsiatsioonidele näoilmet ette kujutada ja kirjeldada.

„Sisekaemuse“ kaartidel kajastatud olukorrad aitavad isikul läheneda samm-sammult enda sügavamate tunneteni ja ohutul viisil meenutada läbielatud lugusid ning neid edasi jutustada.

Kaarte saab kasutada töös laste, noorte ja täiskasvanutega - nii individuaalses kui ka grupitöös. 

Pakis on 54 kaarti ja mõned harjutused.

Autor ja kunstnik: Marika Saard"SISEKAEMUS" tunde- ja situatsioonikaardid (töötamaks meestega)

„Sisekaemuse“ tunde- ja situatsioonikaartidel on kujutatud meest tema enda maailmas kaaseksistentsis loodusega. Kaartide kaudu on edasi antud erinevaid emotsioone ja situatsioone, mis peegeldavad mehe maailmas toimuvat.

Kaarte saab kasutada töös laste, noorte ja täiskasvanutega - nii individuaalses kui ka grupitöös.

Pakis on 54 kaarti ja mõned harjutused.

Autor ja kunstnik: Marika Saard„Sisekaemuse“ tunde- ja situatsioonikaardid sobivad kasutamiseks näiteks supervisioonis, psühholoogilises nõustamises, teraapilistes protsessides, koolitustel jne, nii individuaal- kui ka grupitöös. Kaartidega töötamiseks ei ole kindlaid lähenemisviise. Neid on võimalik kombineerida näiteks teiste meetodite või kaartidega. Kaartide kasutamisele võib järgneda ka mõni loovtegevus, mis võib anda protsessile teise varjundi ja pakkuda mitmekülgsust. Üks võimalik viis kaartide kasutamiseks on teha seda näiteks paari- või pereteraapias.

"Sisekaemus" kaardid on Eestis, Norras, Iirimaal, Inglismaal, Redwoodis, Slovakkias, Itaalias, Tšehhis, Valgevenes, Leedus, Lätis, Venemaal, Hollandis, Luxembourgis, Prantsusmaal, Šveitsis, Saksamaal!


MORE INFORMATION AND PHOTOS: Instagram and Facebook: contemplationcards

Tellimine ja info: marika@sotsiaaldisain.ee